info@mediremedyhealth.com
Harbiye Mah. Nisan Sok. 24/6 Çankaya / Ankara

Kurumsal

Biz Kimiz?

ZYN Turizm Acenteciliği ve Ticaret LTD. ŞTİ. Ankara’da Mediremedy Health Organization adıyla 2021 yılında kurulmuştur. Bir turizm acentesi olarak, turizm konusunda her alanda olmakla birlikte; Ankara’da yeni gelişmekte olan sağlık turizminde bizde varız dedik. Ülkemizde tedavi görmek isteyen her ülkeden hasta ve hasta yakınlarına konusunda isim yapmış, hekim kadrosu kuvvetli sağlık merkezleri ile işbirliği içerisinde hasta tedavileri, konaklama ve transfer hizmetleri vermek için kurulmuş bir çare ortağıdır.

Faaliyet alanımızı Ankara olarak seçmemizin en önemli sebebi; 100 üzerinde tam donanımlı hastane olmasıdır. Bunlar; Sağlık Bakanlığı’na bağlı Eğitim Araştırma Hastaneleri ve Devlet Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri şirket yönetimlerindeki özel hastaneler şeklindedir. Vu hastanelerde 6000’den fazla her alanda olmak üzere uzman hekim mevcuttur. Bu nedenle Ankara güçlü bir sağlık altyapısına sahiptir.

Esenboğa Havaalanı’ndan şehir merkezine ve Ankara’nın her noktasına ulaşımın kolay olması, zaman ve yaşam kolaylığı sağlamaktadır. Esenboğa Havalimanı dış hatlar terminalinden 27 notaya, iç hatlar terminalinden 36 noktaya uçuş vardır. Ayrıca hızlı tren ile batıdan doğuya ulaşım gerçekleşmektedir. Ankara kalkış ve varış olarak Türkiye’nin her şehrine otobüs veya araç ile ulaşım kolaylığı vardır.

Ayrıca sağlık turizminde yer almakla birlikte; istenilmesi durumunda; hasta ve hasta yakınlarına özel tarihi geziler, milli parkta doğa yürüyüşleri, termal tedavi etkinlikleri düzenleyerek ilimizin tanıtımına, turizm gelirinin artırılmasına ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlanması amaçlanmıştır.

Sağlık turizm hizmetinde yer alan kadromuz; turizm ve sağlık konularında akademik eğitim almış, konusunda an az 10/30 yıl deneyimli, genç, dinamik ve güçlü bir kadroya sahibiz.

Mediremedy Health Tourism Sağlığınız İçin…

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.mediremedyhealth.com/wp-content/uploads/2022/04/video-bg-1.png

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

  Vizyon & Misyon

  Vizyonumuz
  “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır” anlayışıyla; hastalığına çareyi , daha iyi koşullarda ülkesinde bulamayan tüm insanlara, Ankaramız’da uygun koşullarda, kaliteli sağlık hizmeti ile sağlığına kavuşmalarına yardımcı olmaktır.
  Misyonumuz
  Mediremedy Health Organization olarak; tedavide ülkemizi tercih eden tüm insanların hastalığına çare bulmalarını; konularında en iyi hekimler ve yardımcı personel ile en iyi ortam ve koşullarda sağlayarak ülkelerine; her hastanın hayır dualarını alarak sağlıklı, sıhhatli ve memnun dönmelerini sağlayan bir model olmayı hedeflemektedir.
  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  bt_bb_google_maps_coverage_image

  Bize Ulaşın

  +90 (850) 308 51 45
  +90 (312) 911 52 46
  Harbiye Mah. Nisan
  Sok. 24/6 Çankaya / Ankara
  info@mediremedyhealth.com